İngiltere'de ki mobil operatörlerin satış  sonuçlarına göre kasım 2005 Top10 sıralamasını aşağıdaki gibi açıklandı. Değerlendirilen operatörler (3, O2, Orange, T-Mobile ve Vodafone)
1 TETRIS  JAMDAT

2 EA SPORTS TIGER WOODS GOLF 2005 - IPLAY

3 DOOM RPG - JAMDAT

4 PACMAN - NAMCO

5 BLOCK BREAKER DELUXE - GAMELOFT

6 3D POOL - IPLAY

7 MONOPOLY - IFONE

8 EA SPORTS  FIFA FOOTBALL 2005 - IPLAY

9 THE WEAKEST LINK - IPLAY

10 MIDNIGHT BOWLING - GAMELOFTNot: Tetris, Packman, Doom, monopoly oyunlarının altını çizmek isterim. "Branded-Old-Legend Games" BOLGames...Benim fikrim; cep telefonu ekranının bu kadar zevk verme sebebinin "eski içeriği yeni mecrada" veriyor olmasıdır. 

Cep telefonuna özel yazılmış oyunlar da illa satılacak ve para kazandıracaktır.Bunlar benim için istisnadan öteye geçmez. Ama kullanıcı için, eskiden oynadığı oyunları tekrardan oynama imkanı veriyo olmak büyük bir katma değer...Yeni Zellanda'da yapılan bir yarışma var. Aslında bu bizim çok eskiden beri oynadığımız bir oyun. "Amiral Battı" Mobil bir şekilde tekrar kurgulanmış. Bu kurgu 900bin adet kullanıcı ile 5.4 milyon adet SMS yarattı.Bu bir nostaljinin yeniden sunulmuş halidir.
Zevk veren kısmı o gemiyi vurmak değil, derslerde gizli gizli oynarken duyduğumuz heyecanı hatırlatmasıdır.40 milyon$ gelir yaratmış CrazyFrog'da her ne kadar bir oyun olmasa, nostaljinin alasıdır...Nostalji'den vazgeçmemek gerek. Bana kalırsa "Nostalji" bizi yeniye alıştıran, geleceğe hazırlayan en değerli içerik...